חברת אנשי העיר היא חברת הנדל"ן הראשונה אשר חרתה על דגלה להיות חברה ידידותית. פשוט ככה.

אנו מאמינים במקצועיות ומקצוענות ללא פשרות, ויחד עם זאת, אנו מאמינים שניתן לשלב את זה עם הרבה ידידותיות: לאנשים סביבנו, ללקוחותינו וכמובן לסביבה.

People friendly, City friendly

זו לא עוד סיסמה פרסומית ריקה מתוכן אלא מטרה מוצהרת של "אנשי העיר", מטרה שאנו יודעים שתושג רק בתנאי ונעבוד קשה על מנת להגשימה ולקיימה בכל יום מחדש.

בכל שלב ושלב של הפרויקט אנו מקפידים לעצור ולשאול את עצמנו, כל פעם מחדש איך ניתן לעמוד ביעד הזה שהצבנו לעצמנו ולהיות החברה הידידותית שאנו שואפים להיות וכל פרויקט מעמיד בפנינו אתגרים חדשים אך גם הזדמנויות חדשות

לקיים את החזון הזה שלנו.

נאה דורש, נאה מקיים:

People friendly

• אנחנו נלמד אותכם לתכנן צוות החברה ילמד אותכם את התקנות וחוקי התכנון הרלווטיים ויחד נתכנן את הבניין החדש.

• אנו נקצה איש קשר אשר יהיה זמין בכל עת לכל בעיה אשר תצוץ לפתע, בנייד ובאופן מיידי.

• נקשיב לרעיונות שלכם למדנו לדעת כי יחד עם הדיירים והרעיונות שלהם קל לנו להתקדם בתהליך, בין אם על תכנון הדירה או על חומר חדש לבית, אנחנו תמיד שמחים לשמוע.

• מערך תקשורת מתקדם - אחת לחודש מועבר לכלל הדיירים עדכון רציף על התקדמות הפרוייקט, בין אם בשלבי המו"מ, דרך הליך הרישוי המייגע וכמובן בכל שלבי הבנייה.

• חוברת טיפים לכל דייר. לעיתים, ההבדל הוא בדברים הקטנים.

אנחנו נצייד אתכם בחוברת טיפים לתקופת הבניה במקרה של חיזוק הבניין. לפעמים סמרטוט לח ליד מפתן הדלת אשר הונח ברגע הנכון יכול לשנות את כל חווית הכניסה לבית לאחר יום עבודה ארוך...

• ניקיון בתקופות המאובקות אנחנו נדאג לניקיון שוטף גם בתוך הדירות. כן! אנו נדאג לכך שתעברו את התקופה המאובקת בצורה נעימה ככל האפשר ונשלח לכם עובד/ת ניקיון אשר תנקה את דירתכם וכמובן גם את השטח הציבורי אחת לשבוע.

• מעבר דירה במידה ובמצעים הריסה לבניין צוות המשרד יפנה אותכם אל מיטב המובילים שכבר עובדים עימנו, כי כל חלק בתהליך חשוב !

• הפתעות קטנות ומשמחות נכון שכיף לחזור הביתה ולגלות שמישהו הניח לך זר פרחים בכניסה לבית ? או לשמוע מאיתנו בחגים ? אנחנו מבינים כי בשנים הקרובות כולנו משפחה אחת גדולה.City friendly

בעולם קיימת מגמה הולכת ומתגברת של שמירה על הסביבה וטיפול בבעיית המשאבים העולמיים ההולכים ואוזלים והופכים מזוהמים, וכך גם בתחום הבנייה - בו נוצר תקן לבניה ירוקה. תקן הבניה הירוקה מטרתו לטפל בבעיית הזיהום

וההתמעטות במשאבי כדור-הארץ.

בתמ"א 38(1), חיזוק ותוספות, קיים קושי רב להגיע לתקן, מכיוון שהבניין כבר קיים ולא ניתן להטמיע בו מערכות חדשות. לעומת זאת בתמ"א 38(2), הריסה ובנייה מחדש, ניתן לבנות את כל הבניין בהתאם לתקן הירוק.

בניין ירוק תוצאה של תכנון המתמקד בהגברת יעילות הניצול של מקורות אנרגיה, מים וחומרים, ומתבטא בין היתר באופן הצבת הבניין על הקרקע, בעיצוב ובניית הבניין ובשימוש במרכיבים ידידותיים לסביבה ובחומרים ממוחזרים. בנייה ירוקה

יעילה יכולה להוביל לירידת עלויות של תפעול ואחזקת בניין וליצירת סביבה בריאה יותר בעבור דיירי הבניין.

אנו ביחד עם האדריכלים שלנו שמים דגש על עיצוב בניין יפה אשר משלב בתכנונו אלמנטים של בניה ירוקה:


• בידוד, הצללה וחלונות - התקנה נכונה של בידוד, חלונות מתאימים והצללה במקומות הנכונים משנה פלאים את האקלים בתוך הבית וע"י כך תורמת משמעותית לצריכת אנרגיה

• מיחזור מים - אנו מתקינים מערכת של מים אפורים (קישור להסבר). בנוסף, אנו מתקינים מערכות אשר יאספו את הניקוזים מהמזגנים ומהמרזבים. באופן זה אנו חוסכים לדיירים כסף רב בשימוש עתידי אך בעיקר עוזרים למשק המים הבעייתי של מדינת ישראל.

• חומרים ירוקים- שימוש בחומרים בעלי תו תקן ירוק וחומרים ממיקור אחראי.

• ניהול פסולת ביתית : הפרדה לזרמי פסולת ומחזור ע"פ תקינות העירייה.

• חניה לאופניים - אנו מתקינים חדר אופניים או מתקן חניה לאופניים על מנת שלא תדרשו להעלות אותם הביתה, גם עגלות ילדים ותינוקות זוכות לאזור מיוחד.

• ניהול נכון- ניהול הבנייה והאתר, מדריך שימוש במערכות לדיירים, מניעת מפגעים סביבתיים.

• מיחזור בכל בניין שמתאפשר, אנו בונים חדר אשפה עם פחים מופרדים למחזור. אנו מציידים את הבנין לפי התקנות העתידיות של העירייה ומשתדלים להיות צעד קטן לפני כולם.


מעבר לשיקולי עלות ורווח, בניה ירוקה בראש ובראשונה מועילה לעולם בו אנחנו חיים, ולא ירחק היום בו בניין ירוק יהפוך להיות מצרך חובה כמו חניה, מרפסת, מעלית או מחסן.

מיחזור בכל בניין שמתאפשר, אנו בונים חדר אשפה עם פחים מופרדים למחזור. אנו מציידים את הבנין לפי התקנות העתידיות של העירייה ומשתדלים להיות צעד קטן לפני כולם.

אנו משתדלים לתת מענה לצרכים היחודיים של כל בניין ובניין וכל הרשום לעיל מהווה רשימה חלקית בלבד של הדברים מהם יכולים להנות הדיירים.

בברכה,

רון חן מנכ״ל ובעלים חברת אנשי העיר