מנהל/ת מסירות ובדק במחלקת תפעול

מי אנחנו?

אנחנו אנשי העיר, יזמים תל אביבים שבונים את העיר וחיים אותה מאז שנת 2007 . הכוח שמניע אותנו הוא אהבה ענקית לעיר המדהימה הזו – תל אביב. המומחיות שלנו היא התחדשות עירונית בתל אביב יפו שיוצרת קהילה וחוויית מגורים ייחודית. הערכים שלנו הם אהבה, יושרה ותעוזה. המוטיבציה שלנו היא להפוך את תל אביב של העתיד לנהדרת אפילו יותר ממה שהיא כעת.

האם העיר מרגשת אותך, אם התחדשות עירונית ושינוי חווית החיים בעיר  אלו תחומים שמעניינים אותך, אם מעניין אותך לעבוד בחברה דינאמית, חדשנית, צעירה ומתפתחת, שכל יום בה הוא מסעיר…

אז:

אנחנו מחפשים מנהל/ת מסירות ובדק

מי את/ה?

לפני הכל את/ה מקצועי/ת, בעל/ת ניסיון וידע בתחום הביצוע בשלבי גמר. סדר וארגון, השלמת משימות, הקפדה על פרטים ושירותיות- אלו תכונות שחייבות להיות חלק ממך. העבודה היומיומית כוללת עבודה בתווך שבין הקבלנים לבעלי הדירות. יחסי אנוש טובים וסבלנות הם הכרחיים על מנת לצלוח את המשימה, וכמובן המידה הנכונה של האסרטיביות הנדרשת כדי לנצח על התהליך המורכב של הבנייה. עבודה בצוות ושיתוף פעולה הם חלק מה DNA שלנו כחברה.

ומה באמת ביומיום?

  •  המשימה שלך היא שבעלי הדירות ירגישו שאנו מלווים אותם בתהליכי המסירה והבדק וכי העבודות בדירות אכן יושלמו במועד ועל הצד הטוב ביותר.
  • העבודה מתחילה כמה חודשים לפני מסירת הדירות לבעלי הדירות וכוללת מעקב צמוד על ההתקדמות ההנדסית של הקבלן בדירות מצד אחד, וליווי בעלי הדירות מבחינת שאלות ומענה, וכן מתן פתרונות מצד שני.
  • עבודה יומיומית, במשרד ובאתרי הבנייה, מול כלל הגורמים הרלוונטים לתום ביצוע הפרויקט: מחלקת ההנדסה אצלנו,הקבלן, בעלי הדירות, פיקוח דיירים, חברת הניהול שמנהלת את הבניין ועוד.
  • מעקב אחרי הליך המסירה והפרוטוקולים של כל שלב עד להשלמת תיקון כל הליקויים.
  • מתן מענה לבעלי הדירות מול הקבלן.
  • בקרת הביצוע ביחס לרמת הגמר והשירות הנדרשת.
  • בקרת בדק במקביל לקבלן- מתן מענה לבעיות שעולות ומעקב אחר הקבלן לתיקון הליקויים.

 

דרישות ונסיון

הנדסאי/ת בניין / אדריכלות- יתרון

נסיון בחברת בדק- יתרון

נסיון קודם בביצוע בשלבי עבודות גמר ומערכות טכניות רלוונטיות

הכירות עמוקה עם עולם המפרטים הטכניים והתקנים בתחום המגורים

המשרה בכפיפות למנהל/ת מחלקת קהילה ושירות לקוחות