נעים מאוד, אנשי העיר

אנחנו אנשי העיר, יזמים תל אביבים שבונים את העיר וחיים אותה מאז שנת 2007. לנו ולכם, יש משהו משותף – אהבה ענקית לעיר המדהימה הזו -תל אביב- יפו. אהבה שהיא הרבה מעבר לעסקה טובה, השקעה משתלמת או תשואה. אהבה שהיא הדלק באמצעותו אנחנו לא רק בונים בנייני בוטיק שמשביחים את העיר, אלא ממש מתכננים את החיים שלכם, כחלק מהקהילה שלנו, בעיר של קהילות מגוונות.

אנו רואים את תל אביב- יפו כעיר מאפשרת, מכילה ומתאימה לאנשים מכל רקע. עיר המתפתחת יד ביד עם החברה האנושית המאכלסת אותה. עיר המקדשת את חופש הביטוי כיסוד מרכזי של חברה דמוקרטית. עיר פלורליסטית עם מגוון סגנונות חיים, מודלים שונים של זוגיות ומודלים מגוונים של משפחות. עיר שוקקת חיים של תרבות, לייפסטייל, קהילה ומשפחה, שמחוברים לכל מה שמופלא בעיר הזו, והופך אותה למקום שכל כך כיף לחיות בו.

"אנשי העיר" היא חברת בת של קבוצת רוטשטיין נדל"ן, קבוצה בעלת יותר מ-60 שנות ניסיון בבנייה למגורים, יזום וביצוע, אשר מאחוריה עשרות פרויקטים למגורים ברחבי הארץ. איך אומרים? הגענו ממשפחה טובה.

אנחנו אנשי העיר

רון חן

בעלים, מנכ״ל
גיליה ברגר קוליץ
סמנכ"לית תפעול, משנה למנכ"ל

ליאת ויסבורד ראובני

סמנכ"לית שיווק ומכירות

ירדן אהרוני

סמנכ"לית, יועצת משפטית ומזכירת חברה

מור ורשבסקי יניב

סמנכ"לית כספים

עמית גולדשטיין

סמנכ"ל הנדסה

טל חייטמן

מנהלת משאבי אנוש

אייל הררי

סמנכ"ל תכנון

רותם וינטר

סמנכ"ל פיתוח עסקי

שותפים לדרך

אנשי העיר – זה אתם ואנחנו. אנו מאמינים ביחסים לטווח ארוך, ולבחור בנו לצעוד איתכם את הדרך – זה לבחור בפרטנרים מלאים. פרטנרים לשלב הבנייה וגם לחיים שאחרי.

שותפים לשלב הבנייה

  • ליווי יומיומי בתהליך התמ״א דרך החוזים, התכנון, הפינוי, ההיתרים, הבנייה ועד שלב מסירת המפתח.
  • אזור אישי באפליקציה ייעודית לניהול קשר יומיומי ומעקב לאורך התקופה כולה.
  • מנהלת קשרי קהילה, זמינה לשירותכם 24/7.

שותפים לחיים בעיר

אחרי שקיבלתם את הדירה אנחנו הופכים לשותפים לחיים בעיר.
מה זה אומר?

  • הטבות מבתי העסק הקרובים, אירועים סגורים לקהילה, פעילויות ועדכונים בכל מה שקורה בעיר.
  • אזור אישי באפליקציה ייעודית לניהול קשר יומיומי ומעקב לאורך התקופה כולה
  • מנהלת קשרי קהילה, זמינה לשירותכם 24/7.

חשוב לנו שתרגישו בטוחים

אנו גאים ליזום ולהוביל את העיר קדימה עם למעלה מ-60 פרויקטים ביותר מעשור. אנשי העיר היא אחת מהחברות הראשונות בישראל שסיימה ואכלסה פרויקטים מסוג תמ"א 38/1 ותמ"א 38/2, והראשונה להוציא לפועל פרויקט מסוג הריסה ובניה ברובע 4 בתל אביב. אנשי העיר זוכה באופן קבוע כאחת מתוך חמש החברות המובילות בתל אביב בתחום ההתחדשות העירונית, במבחנים ומדדים אובייקטיביים ובלתי תלויים.

הדיירים אוהבים אותנו:
תו השקיפות קבע: “החברה בעלת חוו”ד גבוה ביותר בקרב בעלי דירות בתל אביב”.

המדדים אוהבים אותנו:
אנשי העיר זוכה באופן קבוע כ-1 מתוך 5 החברות המובילות בתל אביב בתחום ההתחדשות העירונית, במבחנים ומדדים אובייקטיביים ובלתי תלויים.

קבוצת רוטשטיין

מאז הוקמה לפני 60 שנה, הטביעה החברה את חותמה בשוק הבניה הפרטי והציבורי ברחבי הארץ.  הקפדה דקדקנית על ניהול הנדסי ואיכות ללא פשרות הם המאפיינים הבולטים של החברה. חברת רוטשטיין הינה חברה ציבורית העוסקת בייזום וביצוע פרויקטים גדולים למגורים ברחבי הארץ.

חברת רוטשטיין מושתתת על בסיס הון מוצק המאפשר לה יזמות מתקדמת ופורצת דרך, וזאת תוך הקפדה של ההנהלה לשמור על חוסנה הכלכלי של החברה. בנובמבר 1993 כצעד להרחבת בסיס ההון של החברה, הונפקה חברת ד.רוטשטיין לציבור ומאז נסחרות מניותיה בבורסה לני"ע בתל אביב. מנהליה, מתוקף אחריותם, דאגו לכך שכל הון שגויס, הופנה להשקעות במשק הנדל"ן והבנייה.

מדברים עלינו

הסיפור של אנשי העיר
N12
07-04-2022
לצפיה בכתבה
Pop-up Museum TLV 3
גלובס
06-04-2022
לצפיה בכתבה
"המטרה שלנו היא לא להחליף דירה ישנה בחדשה, אלא לייצר חיים עירוניים"
The Marker
05-02-2023
לצפיה בכתבה