תל אביב בהשראת אנשי העיר
תל אביב היא אחת הערים המרתקות בעולם. עיר הבנויה ממארג של חדש וישן, מודרני וקלאסי, מקומי ובינלאומי.

זו עיר בועטת, צומחת ודינמית, עם תנועה אורבנית ערה של אנשים מכל המינים, הצבעים, הגילאים וסגנונות החיים, אשר מבקשים לחיות בה ולהקים בה את ביתם.  עיר שפותחת אפיקים תרבותיים המאפשרים לכל קבוצה לממש את עצמה חברתית ותרבותית. עיר ששמה את חופש הבחירה כערך מרכזי. עיר של אנשים עצמאיים ומתפתחים תמידית, ויחד עם זאת עיר של קהילות שונות ומגוונות.

לאן צועדת העיר המיוחדת הזאת? איך יראה עתיד המגורים והעבודה בה? מה הם הסודות המעודכנים החבויים בתוכה? מי הוא "התל-אביבי" של היום? האם קיים בכלל סטריאוטיפ אחד שיכול לכסות את קשת התחושות, הרגשות, הצרכים וחוויות החיים של אותו "תל-אביבי"? 

את השאלות הללו אנו שואלים את עצמנו שוב ושוב. ובכל נקודת זמן, אנחנו מגלים תשובות חדשות. כי בתל אביב של ימינו, הכל מתרחש מהר – הכל משתנה, זורם, צומח ומתפתח במהירות שיא. היום, ה״אתמול״ כבר לא רלוונטי – ומי יודע מה יהיה ה״מחר". התשוקה שלנו היא, בכל נקודת זמן, להוות פרספקטיבה, השראה, לחיים עדכניים בעיר. להביא פרשנות חדשה ומשתנה ל"מהי תל-אביב", לאן היא הולכת, ומהו המארג המעודכן של ״התל-אביבים״. להביא עוד ועוד פרויקטים, שכל אחד מהם הוא השתקפות עדכנית של העיר שאנו כל כך אוהבים, אך באותה נשימה, גם עם אופי ייחודי וחדשני משלו. 

וכל זאת… כדי שכל מי שאוהב את העיר הזאת, יוכל תמיד למצוא אצלנו בדיוק את מה שהוא מחפש, עטוף בהשראה לגבי היום והמחר.

תל אביב
בהשראת רון חן
מנכ״ל ובעלים

אני חי ויוזם בתל-אביב כבר שנים. חברת ״אנשי העיר״ היא השתקפות של הצמיחה של העיר הנפלאה הזאת. עיר שלא נחה לרגע והכל משתנה בה כל כך מהר… היום ״אתמול״ כבר לא רלוונטי. וגם מי יודע מה יהיה ״המחר״.

אנשי העיר שואפים להביא השראה ופרספקטיבה דינאמית ומשתנה ל”מה זה תל-אביב” ומיהו ״תל-אביבי״. אנו מבקשים לייצר, בכל נקודת זמן, עוד ועוד פרויקטים ברחבי העיר שכולם השתקפות של העיר שאני כל כך אוהב –  ובאותה נשימה כל אחד מהם בעל אופי ייחודי משלו.

עיר שלא נחה לרגע והכל משתנה בה כל כך מהר… היום ״אתמול״ כבר לא רלוונטי. וגם מי יודע מה יהיה ״המחר״

התשוקה שלנו היא, בכל נקודת זמן, להוות פרספקטיבה, השראה, לחיים עדכניים בעיר. להביא פרשנות חדשה ומשתנה ל”מהי תל-אביב”, לאן היא הולכת, ומהו המארג המעודכן של ה״תל-אביבים״

הפופ-אפים שלנו משכו עד כה עשרות אלפי אנשים שהגיעו ונהנו מהשראה תל-אביבית מקורית ותרבותית.

אומנות תל-אביבית בהשראת 
אנשי העיר

אחד הערכים המרכזיים של אנשי העיר הוא קהילה. לכן בחרנו להביא השראה לקהילה התל-אביבית באמצעות אומנות רחוב. איך? אנו מקימים בחלק מהבניינים לפני הריסהPOP-UP MUSEUM . מרחב אקספרימנטלי משתנה המציג בכל בניין זווית אחרת על אומנות אורבנית תל-אביבית. עד כה הקמנו שלושה מוזיאוני פופ אפ: בקליי 18, בקצנלסון 7 ובפנקס 11-13. בכל אחד מהם עשרות אמנים ממגוון תחומים נתנו את האינטרפטציה שלהם לנושאים שונים ואקטואליים, ומילאו את הבניין באמנות צעירה, בועטת ועכשווית. הפופ-אפים שלנו משכו עד כה עשרות אלפי אנשים שהגיעו ונהנו מהשראה תל-אביבית מקורית ותרבותית.

תל אביב היא אחת הערים המרתקות בעולם. עיר הבנויה ממארג של חדש וישן, מודרני וקלאסי, מקומי ובינלאומי. עיר בועטת, צומחת ודינאמית, עם תנועה אורבנית ערה של אנשים מכל המינים, צבעים, גילאים וסגנונות חיים, אשר מבקשים לחיות בה ולהקים בה את ביתם.

"זמן" ו"תל אביב" בהשראת דן בן-ארי, פילוסוף רחוב תל אביבי

מדברים הרבה על הקצב של תל-אביב. כן, היא יכולה להיות על הרצף באותו הרגע גם בשחור וגם בלבן. הכל משתנה כל כך מהר. אני חי בתל-אביב הרבה שנים ומסתכל מהצד איך היא צומחת, משתנה, עולה ויורדת. יחד איתי ועם אחרים. כל אחד תופס את הגל בשלב אחר בחיים.

מרתק. הכל משתנה כל כך מהר, אבל… תמיד יש את המשהו הזה, שאי אפשר באמת לאחוז בו, שתמיד יישאר הציר של הגלגל שנקרא ״תל-אביב״. הגלגל שטס קדימה, להגיע לפני כולם. מהו? זו פרספקטיבה שמבקשת לעצמה שמחה, אותנטיות, אורבניות והשראה. מיקס מיוחד כזה שיש רק בתל-אביב. אין באף מקום אחר העולם. ולכן אני כל כך אוהב אותה.

זו פרספקטיבה שמבקשת לעצמה שמחה, אותנטיות, אורבניות והשראה.
עיר מרתקת ודינמית ששייכת לצעירים. קצב, צבע ובינלאומית מהולה בנוסטלגיה.
החיים בתל-אביב, בהשראת ארז בכר,
דייר בפנקס 11-13

נולדתי בתל אביב לפני 58 שנה, תל אביב זה החיים שלי, כל דבר גדול שקרה לי, קרה בתל אביב… אני בעצם לא מכיר שום דבר אחר. מחובר מאז ועד היום לצפון הישן: האווירה, בתי הקפה, הפרלמנטים, חוף מציצים, הסירות בירקון, צופי ים… עולם שלם בעיר אחת. היום, אני חווה עיר מרתקת ודינמית ששייכת לצעירים. קצב, צבע ובינלאומית מהולה בנוסטלגיה.

מהלך הבחירה שלנו באנשי העיר היה מאד מיוחד, הרגשנו אנרגיה שונה מכל שאר חברות ההתחדשות – אנשי הקשר היו קשובים ומקסימים ודיברו לעניין. התכנון, המפרט והשטחים המשותפים ברמה מאוד גבוהה. זה בהחלט בית שאני יכול לראות בו את העתיד שלי בתל-אביב.

וייב תל אביבי בהשראת רובי חביב, מעצב מיצבים ותפאורות

אני אוהב את הלילה בתל אביב. חיי לילה בעיר זה קצב, מוזיקה, אנשים, מסיבות, מיצבים תפאורות וסטייל. אני בנאדם של פנטזיה, אני חולם בהקיץ, ההשראה שלי בעבודה מגיעה מהקשת האינסופית של האנשים והסיטואציות בתל-אביב. אני מייצר מיצבים, תפאורות, פופ אפים, עיצוב למסיבות ולליינים מיוחדים.

אנשי העיר, במיזם המדהים שלהם, ה-Pop Up Museum נתנו לי את האפשרות להביא את משחקי שנות ה-80 לחלל. זה מיד התחבר לי לתמימות שהייתה פעם, ההתרגשות מהכל, לא רק מהשפע, אלא מהדברים הקטנים של החיים. להתרגש כמו ילד.

ההשראה שלי בעבודה מגיעה מהקשת האינסופית של האנשים והסיטואציות בתל-אביב.