הכל מתחיל בבניין ישן

אנחנו חיים ונושמים את תל אביב, מכבדים ומעריכים את ההיסטוריה, התרבות וההשראה שיש בעיר המיוחדת הזאת. אנחנו רואים את הפוטנציאל העצום הגלום בכל בניין ישן שמבקש שינוי. המטרה שלנו היא לייצר עבורכם את האפשרות לחיות באיכות חיים מיטבית בתוך המרחב האורבני, "עם אופי" תל אביבי אמיתי. להיות חלק מאנשי העיר.

החזון שלנו

החזון שלנו הוא לחדש, לעצב ולהגשים תרבות של חוויית חיים, תוך שימת דגש על ערכים של אהבה, שותפות, יושרה, תעוזה, השראה וקיימות. אנו מאמינים שעיר היא מרקם חי, וכל בניין הוא חלק בלתי נפרד מהאופי של העיר.

התחדשות עירונית בתל אביב

התחדשות עירונית היא מומחיות, ואנו פיתחנו את המומחיות הזאת במכלול היבטים: רישוי, תכנון, תפעול וביצוע. כל מה שצריך כדי לבנות לכם חיים חדשים. אנחנו עוסקים בכל סוגי ההתחדשות העירונית כולל פינוי בינוי, ומחפשים כל הזמן שותפים חדשים כדי לבנות את הפרויקטים המובילים בעיר. דיירים, עורכי דין שמתמחים בנושא התחדשות עירונית ועוד. אנחנו פה, ממתינים לכם.

ההשראה שלנו היא להפוך את תל אביב של העתיד לנהדרת אפילו יותר ממה שהיא כעת. נכון, הדרך לשם לא תמיד קלה, אבל בשביל זה אנחנו כאן – ללוות אתכם לאורך כל התהליך. מעל לעשור של התחדשות עירונית כבר מאחורינו, ופנינו – יחד אתכם, לעתיד.

אודות תמ"א 38
התמודדות עם סרבן – דייר
קראו עוד
תמ"א 38 בתל-אביב
עזרה ובצרון החברה העירונית
קראו עוד
תמ"א 38 בתל-אביב
מסמך מדיניות לעיריית תל אביב
קראו עוד